Fortuna Floristik - logo

Oferta ślubna

Pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z naszej ofert ślubnej. W tym szczególnym dniu w życiu nie możne zabraknąć oprawy kwiatowej, przygotowanej według Państwa życzeń, w odpowiedniej kolorystyce i z najlepszej jakości kwiatów. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie i grono zadowolonych klientów, którzy wracają do nas przy innych okazjach. Bukiet ślubny jest nieodłącznym atrybutem panny młodej i musi być on piękny, dopasowany do sukni, do osobowości, wygodny w trzymaniu. Do kompletu tworzy się butonierkę. Coraz częściej druhny trzymają bukieciki, a drużbowie wyróżniają się przypiętym kwiatem. Bukieciki te są albo z podobnych kwiatów co bukiet ślubny,albo dopasowane do kreacji panien. Cała uroczystość zaślubin zaczyna się w domu rodzinnym i już tu mogą pojawić się kompozycje, które stworzą nastrój i odświętność,a na pewno powinny pojawić się kwiaty na stole przy błogosławieństwie.
zdjecie0025zdjecie0520

obraz-182sam_1569sam_1203sam_3018
Auto młodej pary dekoruje się takimi samymi kwiatami jak w bukiecie, lub dekoracje dopasowuje się do marki i kolorystyki auta. Kościół jest miejscem najuroczystszej chwili przysięgi małżeńskiej i warto zadbać o niego. Oprócz kwiatów na ołtarzu głównym, mogą pojawić się kompozycje stojące przy klęczniku lub na końcu nawy. Ławeczki, gdy są przybrane kwiatem lub materiałem, nabierają odświętnego wyglądu. Dbajmy jednak o to by miejsce  święte uszanować i nic nie zniszczyć. Przyjęcie weselne nie możne już obyć się bez świeżych kompozycji na stołach, przed młodymi. Udekorować można wejście, widoczne punkty, pamiętając by dekoracje nie przeszkadzały w widzeniu się, czy zabawie i nie były niebezpieczne. Nawet tort możne być ukwiecony. I nie zapominajmy o podziękowaniu dla rodziców za ich trud. A co najlepiej wyrazi naszą wdzięczność niż kwiaty?

Wszystko co niezbędne, a kwiatowe, możemy przygotować dla Państwa by uświetnić ten dzień. Koszty ustalamy indywidualnie, gdyż rożne są potrzeby, różne kwiaty, różne wielkości dekoracji. Po rozeznaniu Państwa potrzeb przygotowujemy kosztorys i domawiamy szczegóły.

obraz-017obraz-030obraz-044s1050032zdjecie0251sam_3023